Dny NATO s Railsformers a projektem Cisterna

Letos se opět blíží velkolepá akce Dny NATO, která láká návštěvníky z celé republiky a dokonce i ze zahraničí. Dny NATO jsou nejen ukázkou vojenské síly a obranných technologií, ale také příležitostí pro nás všechny, abychom se seznámili s různými aspekty naší bezpečnosti - a to i mimo vojenský kontext.

Akce se koná v Ostravě a je určena pro všechny věkové kategorie. Na této akci se s radostí představí i firma Railsformers, odborník na komplexní IT řešení na míru. Na stánku Railsformers můžete nahlédnout pod pokličku IT světa a získat cenné informace o tom, jak vypadá práce IT odborníků.

Ale to není vše! Railsformers s hrdostí prezentuje projekt Cisterna, jehož cílem je pomoci nám získat novou cisternu. Na stánku si děti mohou nejen zasoutěžit, ale také vyzkoušet si hasičskou helmu, nebo se v ní vyfotit. Máte tak jedinečnou příležitost položit našim hasičům zvídavé otázky a získat informace, které vás zajímají.

Prohlédnout si můžete i všechny reklamní předměty, včetně dlouho připravovaného nástěnného kalendáře pro rok 2024. Zisk z prodeje těchto předmětů jde na podporu projektu Cisterna a pomáhá nám blížit se k našemu cíli - nové hasičské cisterně pro SDH Žulová.

Přijďte na Dny NATO podpořit projekt Cisterna a seznámit se s práci, kterou pro nás všechny dělají dobrovolní hasiči.

Těšíme se na vás!

Dny-NATO-Hasiči-Žulová-omalovánka.png