Exkluzivní charitativní kalendář pro podporu našich hasičů

Projekt Cisterna nedávno oslavil svůj nejnovější úspěch - dokončení charitativního fotografického kalendáře s hasičskou technikou! Tento kalendář byl vytvořen za účelem podpory projektu nákupu nového cisternového automobilu (CAS) pro Sbor dobrovolných hasičů v obci Žulová. Peníze z prodeje kalendáře jsou věnovány na transparentní účet, který vede město Žulová a slouží k financování projektu Cisterna. Kalendář byl vytvořen díky spolupráci se skupinou čtyř modelek, fotografem Kamilem Rodingerem a dalšími dobrovolníky a výnos z prodeje kalendářů bude zcela věnován projektu Cisterna. Samotné focení bylo rozděleno do dvou etap po dvou dnech. Modelky včetně fotografa byly po příjezdu ubytovány v penzionu Safír ve městě Žulová, kde se připravovaly na focení s pomocí vizážistky a kadeřnice. Focení probíhalo na několika různých lokacích, kde byla k dispozici hasičská technika a rekvizity, včetně pěnových děl a osvětlovací techniky od společnosti FOMEI. Během focení jsme využívali přirozeného světla a snažili se vytvořit co nejkrásnější atmosféru. Při východu slunce jsme využívali jeho jemné světlo, tzv. zlaté hodiny nám dodávaly teplé tóny a při západu slunce jsme se snažili zachytit krásné oranžové a červené barvy na obloze. Mezi hasičskou technikou se objevila nejen ta od SDH Žulová, ale také od sousedních SDH Obec Hradec - Nová Ves, SDH Kobylá nad Vidnavkou, SDH Nýznerov, SDH Skorošice, SDH Tomíkovice a SDH Vápenná. Některé lokality, kde se fotilo, vyžadovaly povolenky vjezdu. Výsledkem focení jsou nádherné snímky modelek s hasičskou technikou a jiným hasičským vybavením, které se staly součástí charitativního kalendáře. Výtěžek z prodeje kalendářů bude použit na nákup nové CAS pro SDH Žulová a přispěje tak k ochraně místní komunity před požáry. Projekt Cisterna ukazuje, jak mohou lidé spolupracovat a zapojit se do společného cíle a jak každý může být hrdinou v každodenním životě.

Pojďte nahlédnout za oponu a podívat se, jak příprava takového kalendáře probíhá. Ve fotogalerii tohoto článku najdete exkluzivní snímky, které zachycují samotný proces vytváření kalendáře. Je to jedinečná příležitost poodhalit závoj tajemství a nahlédnout do zákulisí tohoto unikátního projektu.

Nezapomeňte sledovat také náš Facebook, Twitter nebo Instagram pro další novinky.

Kalendář SDH Žulová 2024 - Projekt Cisterna Backstage Praga.jpg