Hasiči, kalendář a charita: Když se spojí síly pro dobrou věc!

Představte si, že se sejdou stateční hasiči, krásné modelky, talentovaný fotograf a spousta dalších dobrovolníků, aby vytvořili něco neobyčejného. Ano, je to možné, a právě to se stalo v rámci projektu Cisterna, který má za cíl získat prostředky na nákup nového cisternové automobilové stříkačky (CAS) pro Sbor dobrovolných hasičů (SDH) v obci Žulová. A jaký je výsledek? Nádherný charitativní kalendář s hasičskými rekvizitami. A jak se říká, když se chce, hory se přenášejí . Renomovaný fotograf Kamil Rodinger se nechal zaujmout myšlenkou a nabídl svou podporu a spolupráci.

Kalendář pro rok 2024 se začal připravovat už v roce 2021, a tak měli všichni dostatek času na to, aby vytvořili opravdový skvost. Focení proběhlo na několika lokacích se zajímavou hasičskou technikou a rekvizitami, které přilákaly nejen pozornost místních, ale i hasičů ze sousedních obcí. Výsledkem jsou nádherné snímky, které se staly součástí kalendáře a jistě zaujmou nejedno oko.

Výtěžek z prodeje kalendářů půjde na transparentní účet, který vede město Žulová, a slouží k financování nákupu nové CAS. Každý, kdo se rozhodne projekt podpořit, může přispět na tento účet a být tak hrdinou stejně jako ti, kteří se angažují v hasičském sboru a pomáhají v obci.

Projekt Cisterna ukazuje, že když se lidé spojí a zapojí se do společného cíle, dokážou vytvořit něco úžasného a zároveň pomoci druhým. Ať už jste hasič, fotograf, modelka nebo obyčejný dárce, díky vaší pomoci může být dosaženo skutečných změn a zlepšení životních podmínek celé komunity.

Díky široké podpoře a zapojení veřejnosti se projekt Cisterna stává symbolem toho, jak společně dokážeme překonávat překážky a dosáhnout úspěchu. Ať už jde o malé nebo velké příspěvky, každý dárcovský příběh představuje kousek skládačky, který nám pomáhá dospět k cíli - zabezpečení moderní CAS pro Sbor dobrovolných hasičů v obci Žulová.

A co můžete udělat vy? Pokud vás tento příběh zaujal a chcete podpořit Projekt Cisterna, sledujte jeho webové stránky a sociální média, kde najdete veškeré informace o tom, jak se můžete zapojit.

Společně můžeme udělat rozdíl a pomoci těm, kteří pomáhají nám. Staňte se hrdiny a připojte se k projektu Cisterna na této úžasné cestě. Jak praví staré přísloví: "Kapka po kapce dělá moře." Nezmeškejte v červnu 2023 jedinečnou příležitost objednat si svůj moderní charitativní kalendář s hasičskou tematikou, který vás očaruje svou krásou a současně podpoří fantastický projekt!

Budeme vděční za jakoukoliv propagaci projektu Cisterna a zveme vás, abyste s námi zůstali v kontaktu. Přidejte si nás na Facebook, Twitter nebo Instagram, kde vás budeme informovat o nejnovějších aktualitách a zajímavostech souvisejících s projektem.

kalendar-cover.jpg