Projekt Cisterna : Společně za bezpečnější Žulovou

Naše hasičská jednotka z Žulové se snaží získat nové hasičské vozidlo typu CAS. Jeho cena je ale vysoká, a proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc. Zahájili jsme veřejnou sbírku. Vaše příspěvky, i ty nejmenší, pro nás mají velký význam. Pokud nám chcete přispět, můžete tak učinit na náš transparentní účet, který najdete níže.

A pokud hledáte něco, co by udělalo radost vám nebo vašim blízkým, máme pro vás skvělý tip! Připravili jsme pro vás kalendář pro rok 2024 plný skvělých fotografií z Žulové a okolí s modelkami a hasičskou technikou.

A to není vše! V našem e-shopu najdete spoustu dalších hasičských předmětů, které vás jistě potěší.

Děkujeme za vaši podporu!

Pomozte nám získat nové hasičské vozidlo (CAS) přispěním libovolné částky na níže uvedený účet.  Vaše příspěvky, i ty nejmenší, pro nás mají velký význam.  Děkujeme!

Název účtu: Cisterna

Číslo účtu: 123-9793450247/0100

Majitel účtu: Město Žulová

Banka: Komerční banka, a.s., Na Příkopě 33/969, 114 07 Praha 1

Náhled na účet:

Připravili jsme pro vás sérii článků, které detailně mapují náš projekt Cisterna. Odkrýváme v nich, jak vznikl nápad na tento projekt, co nás k němu vedlo a jaké kroky podnikáme pro dosažení našeho cíle. Pravidelně sdílíme novinky a informace nejen na našem webu, ale také na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram či Twitter. Společně s námi můžete sledovat náš příběh a pomoci nám šířit povědomí o tomto projektu.