Kalendář SDH Žulová 2024

Práce hasičů je obdivuhodná a důležitá a náš úspěch závisí na mnoha faktorech, jedním z nejvýznamnějších je kvalitní vybavení. S tímto cílem v srdci se zrodil náš Projekt Cisterna.

Projekt Cisterna byl oficiálně spuštěn 1. dubna 2023, avšak přípravy na jeho realizaci začaly již v roce 2021. Cílem tohoto projektu je shromáždit prostředky pro pořízení nové cisternové automobilové stříkačky (CAS) pro nás, hasiče ze Žulové. Tento ambiciózní nápad, jak tohoto cíle dosáhnout, vedl k vytvoření charitativního kalendáře.

A právě tento kalendář je jedním z klíčových prvků naší kampaně. Kalendář SDH Žulová pro rok 2024 je důkazem naší společné vůle a úsilí. Renomovaný fotograf Kamil Rodinger vytvořil sérii fascinujících fotografií modelek s hasičskou technikou. Během procesu focení asistovali i naši vlastní hasiči, což jim umožnilo aktivně se podílet na přípravě kalendáře.

Vznik kalendáře by nebyl možný bez podpory města Žulová a společnosti Railsformers s.r.o. Fotografie, pořízené v Žulové a okolních obcích, zobrazují hasičské vybavení, které bylo zapůjčeno z řady místních dobrovolných hasičských sborů. Za zajištění efektů s kouřem a osvětlení vděčíme společnosti FOMEI s.r.o.

Během vytváření kalendáře měly modelky a fotograf možnost přespat v útulném penzionu Safir. Kalendář tak není pouze vizuálně atraktivní, ale také významově silný. Každá jeho stránka je připomínkou našeho úsilí podpořit práci našich hasičů. Projekt Cisterna je dokonalou ukázkou našeho odhodlání podpořit naše hasiče a zároveň důkazem síly naší komunity. Je to příběh srdce, odvahy a solidarity, který ukazuje, že když spojíme síly, můžeme dosáhnout úžasných věcí.

Máme pro vás skvělou zprávu! Nyní můžete naši akci podpořit zakoupením kalendáře SDH Žulová 2024. Kalendář bude k dispozici na slavnostech města Žulová, které se konají 15.7.2023. Další příležitostí, jak se k tomuto sběratelskému kousku dostat, budou Dny NATO v Ostravě, konaných 16. - 17. září 2023. Tyto dny jsou největší bezpečnostní přehlídkou v České republice a představují ideální příležitost, jak podpořit právě projekt Cisterna!

A to není vše! Právě jsme spustili vlastní e-shop, kde je kalendář k dispozici pro všechny, kdo chtějí vlastnit tento unikát, ale nemohou se zúčastnit výše zmíněných akcí.

Děkujeme vám za podporu našeho projektu a těšíme se na vaši pomoc při nákupu nové CAS pro hasiče ze Žulové!

Máte zájem o vlastní firemní kalendář? Nabízíme také možnost objednání kalendáře ve verzi White Label. Tento kalendář může sloužit jako originální a smysluplný dárek pro vaše klienty nebo zaměstnance. Více informací o této možnosti naleznete v sekci White Label kalendář.