White Label kalendář 2024

Podpořte projekt Cisterna a získejte kalendář s vlastním logem

Máme skvělou nabídku pro firmy, které by rády podpořily projekt Cisterna a zároveň získaly unikátní upomínkový předmět pro své klienty nebo zaměstnance. Představujeme vám White Label kalendář, který nabízí možnost vytvořit vlastní verzi našeho charitativního kalendáře s logem vaší firmy.

Jak to funguje?

White Label kalendář je určen pro firmy, které si přejí objednat minimálně 100 kusů kalendáře s vlastním logem jako výraznou podporu projektu Cisterna. I přes menší počet kusů zůstává prodejní cena stejná jako u klasického kalendáře, jelikož je tisk nákladnější.

Objednávka a platba

Pro objednání nás stačí kontaktovat e-mailem na cisterna@hasicizulova.cz s kontaktními a fakturačními údaji na vaší firmu a rovnou ideálně s vaším logem ve vektorovém formátu. Tisk White Label kalendářů je zajištěn až po složení zálohy ve výši 30% na základě vystavené výzvy k platbě. Tímto způsobem máte jistotu, že vaše investice je zabezpečena a kalendáře budou vyrobeny přesně podle vašich představ. Po úhradě zálohy jde kalendář neprodleně do tisku a je vyfakturována zbylá částka. Po celkové úhradě a po vyhotovení kalendářů vám je doručíme až před vaše dveře :-)

Proč se rozhodnout pro White Label kalendář?

White Label kalendář je ideální řešení pro firmy, které chtějí bezstarostně zajistit vlastní verzi kalendáře na rok 2024 a zároveň vyjádřit svou podporu projektu Cisterna. Tímto způsobem nejen, že získáte originální marketingový nástroj, ale také přispějete k úspěchu důležitého charitativního projektu.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost spojit svůj brand s dobrou věcí a objednejte si svůj White Label kalendář ještě dnes! Jako poděkování vás automaticky uvedeme i v sekci “Kdo nás již podpořil”.

Pro více informací se neváhejte kdykoliv ozvat na adresu cisterna@hasicizulova.cz

calendar-white-label.jpg