Tabulka pro evidenci a výpočet ocenění

Chceme se s vámi podělit o nástroj, který nám hodně pomáhá – tabulku pro evidenci a výpočet ocenění. Každý, kdo má na starost ocenění, ví, jak může být jejich správa náročná. My jsme našli způsob, jak si s tím poradit, a tím je právě tato tabulka. Je navržená tak, aby vyhovovala všem – ať už jste malý sbor z vesničky nebo velká parta z krajského města.

Tabulka je teď k dispozici pro každého. Doufáme, že vám bude stejně dobrým pomocníkem jako nám. Je flexibilní, snadno se s ní pracuje a ušetří vám spoustu času při správě ocenění.

Její používání je intuitivní, ale pokud byste narazili na problém, klidně nám napište na cisterna@hasicizulova.cz. Vaše zpětná vazba nám pomůže tabulku dál vylepšovat.

Než začnete, budete muset tabulku zkopírovat do svého Google účtu. To je snadné: otevřete tabulku, klikněte na "Soubor" a zvolte "Vytvořit kopii". Pak si s ní můžete dělat, co potřebujete.

Odkaz na vzorovou tabulku: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lzQ5TR4iIG_j0zFe6piVxDZZlmSUUEqFX5QJdiUQsZU/edit#gid=1046149295

Věříme, že i pro vás bude tabulka užitečná. Jestli máte nějaké dotazy nebo potřebujete s něčím pomoct, dejte nám vědět. Budeme rádi za jakékoliv zkušenosti nebo návrhy na zlepšení.

Tak co, dáte tabulce šanci? Těšíme se na vaše postřehy a zpětnou vazbu.


Budeme rádi za lajky, komentáře, ale také za sdílení na Facebooku, Instagramu, nebo platformě X.